Starszy Analityk Danych

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Business Analyst

LOKALIZACJA
  • Warszawa, Warszawa

Nie

Umowa o pracę

Wraz z Klientem, nowym graczem na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, poszukujemy doświadczonego Analityka Danych, który chciałby dołączyć do ich zespołu. Celem firmy jest wykorzystanie istniejącej infrastruktury i rozbudowanie sieci szybkiego internetu dla milionów użytkowników.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wyznaczania obszarów do rozbudowy sieci FTTH oraz modernizacji sieci HFC
  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących działalności komercyjnej i operacyjnej spółki
  • Udział w wielu projektach dotyczących np. budowy hurtowni danych, systemów billingowych czy raportowania
  • Przygotowywanie raportów do rozliczeń z klientami hurtowymi
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań z zarządem i radą nadzorczą
  • Analiza wyników komercyjnych spółki i wyznaczanie kierunków do optymalizacji procesów i zmiany oferty hurtowej

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 5-letnie doświadczenie w analizach danych (mile widziane doświadczenie u operatora sieci stacjonarnych)
  • Znasz doskonale MS Excel i narzędzi analitycznych (np. Power BI, QlikView, Power Query, Power Pivot, SAS EG)
  • Bardzo dobrze znasz SQL
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Posiadasz wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ewentualnie B2B)
  • Pracę częściowo zdalną z biura w Warszawie lub Katowicach
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami w pracy
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Pakiet sportowy
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie