Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Security

  • Zdalnie
  • Poznań

Umowa o pracę

Wraz z naszym klientem poszukujemy Specjalisty ds. bezpieczeństwa IT. Firma jest właścicielem największej sieci małych i wygodnych sklepów. Funkcjonują na rynku od 23 lat zdobywając pozycję lidera segmentu modern convenience. Obecnie posiadają 7000 sklepów w ponad 70% miejscowości w Polsce.

Zakres obowiązków

  • obsługa incydentów bezpieczeństwa,
  • budowa i codzienna obsługa SIEM,
  • obsługa skanera podatności,
  • automatyzacja procesów Działu IT Security (tworzenie skryptów),
  • obsługa narzędzi typu PAM,
  • przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa oraz pentestów,
  • przeprowadzanie szkoleń technicznych oraz security awerness.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze i budowaniu narzędzi typu SIEM,
  • doświadczenie w wykonywaniu audytów bezpieczeństwa / pentestów,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych (linux, windows) oraz sieci tcp/ip,
  • doświadczenie ze skanerami podatności (nessus, openvas, retina, nmap, inne),
  • bardzo dobra znajomość minimum jednego języka skryptowego (python, powershell, perl, inne),
  • dobra znajomość baz danych - szczególnie aspekt ich bezpieczeństwa,
  • doświadczenie z chmurą publiczną MS Azure, AWS inne - aspekt bezpiecznego i skalowalnego budowania rozwiązań,
  • minimum dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacyjnego (xss, sql injection, CSRF, inne),
  • dobra znajomość usług katalogowych,
  • doświadczenie z ochroną antyspam (phishing),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP oraz premie roczne,
  • elastyczne godziny pracy,
  •  możliwość pracy zdalnej,
  • ubezpieczenie na życie w AXA,
  • dofinansowanie do opieki medycznej,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • budżet szkoleniowy,
  • niezbędny sprzęt do pracy – telefon, laptop również do użytku prywatnego.

Proces rekrutacyjny:

  1. Pierwszym etapem rekrutacji jest 15 – 20 minutowa rozmowa z Kingit – podsumowanie doświadczenia i dotychczasowych projektów.
  2. Rozmowa online z IT Security Managerem i osobami z zespołu składająca się z 2 części. Pierwsze 30 minut to rozmowa HRowa, następnie część techniczna.
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Chill room
Chill room
Owoce
Owoce
Elastyczny czas pracy