Site Reliability Engineer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

DevOps

  • Zdalnie
  • Warszawa

B2B

25000 - 30000 PLN netto

Umowa o pracę

Opis Oferty

Kogo szukamy?

Poszukujemy Site Reliability Engineer do budowy i obsługi platformy danych oraz pozyskiwania, przetwarzania i zarządzania danymi z kilku źródeł, a także automatyzacji i standaryzacji procesów. Platforma ta musi zostać przygotowana do przetwarzania różnorodnych informacji: od prostych interfejsów API klienta poprzez wielkoskalowe modele machine learning.

Opis stanowiska

  • Obsługa i wdrażanie nowych usług poprzez ich planowanie i zarządzanie
  • Określenie i implementacja strategii monitorowania, umów SLA i error budget we współpracy z inżynierami
  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji usług
  • Wykrywanie i rozwiązywanie błędów
  • Zarządzanie i uruchamianie krytycznych usług produkcyjnych
  • Ciągłe wprowadzanie nowych ulepszeń

Wymagania:

  • Dobra znajomość Linuxa
  • Znajomość narzędzi: Ansible, Terraform, Git
  • Chęć automatyzowania powtarzających się zadań i wykorzystywania praktyk DevOps
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitorowania i logowania: Prometheus, ELK, Grafana
  • Dobra znajomość jednego z języków: Bash, Python, C++ lub Java
  • Znajomość: Kubernetes/Nomad
  • Rozumienie protokołów sieciowych takich jak: TCP/IP, DNS, TLS
  • Bardzo dobra znajomość jednej z platform: AWS, GCP, Azure
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość Windowsa
  • Znajomość PostgreSQL, SQL, Oracle, Redis czy Kafka
  • Doświadczenie w pracy ze społecznością oprogramowania open source
  • Doświadczenie w pracy w usługach finansowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie między 25 000 - 30 000 zł netto na B2B
  • Praca w 100% zdalna
  • Sprzęt dostosowany do potrzeb kandydata
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Wyjazdy integracyjne do USA i UK (w pełni opłacane przez firmę)

Benefity
Budżet szkoleniowy
Elastyczny czas pracy