Senior React Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Frontend

  • Zdalnie
  • Poznań, Centrum 1

B2B

4700 - 6400 USD netto

Umowa o pracę

Wraz z Klientem, międzynarodowym startupem, tworzącym platformę społecznościową z prognozami sportowymi przeznaczoną dla fanów sportu nowej generacji, poszukujemy doświadczonego i samodzielnego Senior React Developera.

Zakres obowiązków:
- opracowywanie nowych funkcji skierowanych do użytkownika przy użyciu React.js,
- tworzenie komponentów wielokrotnego użytku i bibliotek frontendowych do przyszłego użytku,
- przenoszenie projektów i wireframes na wysokiej jakości kod,
- optymalizowanie komponentów w celu uzyskania maksymalnej wydajności w szerokiej gamie urządzeń i przeglądarek.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość JavaScript (w tym manipulacja DOM oraz JavaScript Object Model),
- bardzo dobra znajomość React.js,
- doświadczenie z Flux bądź Redux,
- znajomość nowych specyfikacji ECMAScript,
- znajomość RESTful API,
- znajomość nowoczesnych narzędzi frontendowych,
- umiejętność testowania i optymalizacji.

Oferujemy:

- wynagrodzenie do $6400 na B2B (+płatne urlopy),
- pracę w 100% zdalną,
- udział w rozwijającym i wymagającym projekcie.