Senior Java Developer

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Kraków

B2B

25000 - 28000 PLN netto

Umowa o pracę

Uznana na skalę światową organizacja, działająca w najnowocześniejszym handlu algorytmicznym na największych światowych giełdach poszukuje specjalisty na stanowisko Senior Java Developer

To niepowtarzalna okazja współpracy przy globalnych rynkach finansowych dla jednego z czołowych pionierów w branży.

Dołączysz do ekspertów w zaawansowanej analityce i programowaniu dla handlu algorytmicznego, a ponadto zostaniesz wprowadzony w najnowszy projekt dla partnera z UK. Swoją działalność poszerzają o handel energią i rynki energii.

Główne obszary działania firmy to:

→ PROJEKTOWANIE I PISANIE ALGORYTMÓW

→ MACHINE LEARNING

→ MONITOROWANIE PLATFORM HANDLOWYCH

Wynagrodzenie na poziomie do 28 000 PLN  B2B (wliczone urlopy)
Możliwość pracy zdalnej w 100%
Polska siedziba firmy w Krakowie

BENEFITY: BONUSY (2 razy w roku), opieka medyczna, pakiet sportowy i opłacony angielski w firmie, owoce w biurze i budżet teamowy na wspólne wyjścia

Poszukujemy utalentowanego inżyniera oprogramowania z kilkuletnim doświadczeniem (+4 lata) w projektowaniu architektury oprogramowania i kodowaniu. Kandydat powinien posiadać wiedzę na poziomie eksperckim oraz duże zainteresowanie kodowaniem oraz adaptacją i rozwojem frameworków open source.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji do przetwarzania ponad 1TB danych dziennie do analizy zautomatyzowanego systemu transakcyjnego (przykładowe funkcje: widoki dynamiczne, przetwarzanie danych z uwzględnieniem treści).
  • Opracowywanie i utrzymywanie aplikacji symulujących giełdy do testowania zautomatyzowanych systemów handlowych przed wdrożeniem do produkcji.
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie innych aplikacji wspierających procesy handlu algorytmicznego

Używane przez Nas technologie:

Java, C++, Ruby, Python. Wykorzystujemy JPA, RabbitMQ, OSGi, Eclipse RCP, Xtext, Quick Fix i inne frameworki.  FIX Protocol and utilize such services as the Chicago Mercantile Exchange’s Drop Copy and Intercontinental Exchange’s Trade Capture. Software solutions łączy się bezpośrednio za pośrednictwem FIX Protocol i korzysta z the Chicago Mercantile Exchange’s Drop Copy i Intercontinental Exchange’s Trade Capture.

Etapy rekrutacji:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z Kingit.

2. Rozmowa zapoznawczo-techniczna (od 15 do 60 min)

3. Rozmowa biznesowa (30-60 min)

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Owoce
Owoce
Elastyczny czas pracy
Darmowy parking