Senior Java Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Java

LOKALIZACJA
  • Poznań, Wichrowa 1
  • Warszawa, Wichrowa 1

Nie

B2B

17000 - 22000 PLN netto

Umowa o pracę

15000 - 20000 PLN brutto

Dla firmy technologicznej zajmującej się produkcją rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla przemysłu poszukujemy Senior Java Developera.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenia oprogramowania zgodnie z projektem w zakresie części backendu z użyciem technologii:
    Java 11 lub wyższej
    Spring, m.in. Spring Framework, Spring Boot, Spring Cloud
    Relacyjnych i nierelacyjnych baz danych, m.in. Postgresql, Mongodb
    Apache Kafka
  • Współpraca z częścią zespołu zajmującą się wytwarzaniem interfejsu użytkownika oraz elektroniki
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji dla administratorów i użytkowników produkowanych przez spółkę systemów
  • Udział w pracach wdrożeniowych rozwiązań produkowanych przez spółkę

Oczekiwania:

  • Doświadczenia komercyjnego: 5 lat
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring w wersji servlet (MVC, data reposirory - JDBC, JPA) oraz reactive (web flux, data repository - mongo db). Spring Cloud, Spring Security
  • Umiejętności tworzenia oprogramowania pracującego w architekturze mikroserwisów
  • Umiejętność tworzenia obrazów Dockera dla wykonanych aplikacji
  • Umiejętność tworzenia plików konfiguracyjnych docker-compose
  • Znajomość narzędzi: Git, Gitlab, Jira, Jenkins
  • Doświadczenie w pracy z systemami Linux
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z kursów i szkoleń prowadzonych w tym języku

Oferujemy:

  • Unikalne, bardzo ciekawe projekty R&D
  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach
  • Rozliczenie:
    B2B 17 000 - 22 000 zł netto
    UoP 15 000 - 20 000 zł brutto
  • Szkolenia i certyfikaty technologiczne
  • Opieka medyczna
  • Nauka języka obcego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa z Kingit (omówienie dotychczasowego doświadczenia, pytania)
  2. Rozmowa techniczna online (ok. 1 godz.; ogólna rozmowa)
  3. Możliwe zadanie rekrutacyjne
  4. Rozmowa biznesowa - złożenie propozycji finansowej, omówienie daty dołączenia do firm
Benefity
Opieka medyczna
Nauka języka obcego