Senior Fullstack Developer (JavaScript+Node.js)

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Full Stack

  • Zdalnie
  • Białystok, Centrum 1

B2B

18000 - 26000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do firmy zapewniającej niezrównaną wiedzę w zakresie podróży dzięki swojej łatwej w obsłudze platformie internetowej! Nasz klient oferuje wszystko, czego potrzebuje podróżnik – od szukania inspiracji w funkcjach wielokrotnie nagradzanej strony internetowej i serii podcastów, po wycieczki zaplanowane na ostatni guzik.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowych funkcjonalności w TypeScript, NestJS, Node.js, Vue2/Vue3, Tailwind, Strapi, GraphQL, fp-ts, Nuxt.js, Vite
  • odpowiedzialność za feature set czy project
  • aktywny udział w spotkaniach zespołu projektowego
  • udział w code review
  • ulepszanie i aktualizacja CI/CD
  • mentoring innych, mniej doświadczonych programistów
  • proponowanie ulepszeń i zmian

Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia jako programista (w tym 3 lata w Node.js)
  • identyfikacja problemów z wymaganiami
  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
  • umiejętność znalezienia balansu między code quality a feature delivery time
  • zainteresowanie dobrymi praktykami, design patterns oraz tematyką architektury software’owej (DDD, TDD, Hexagonal Architecture)
  • chęć do nauki i dzielenia się wiedzą z innymi w firmie
  • łatwość pisania w TypeScript
  • doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w e-commerce lub at-scale business
  • doświadczenie w debugowaniu problemów
  • doświadczenie w pracy z Dockerem i Kubernetesem
  • doświadczenie w testowaniu A/B
  • praktyczna wiedza z zakresu SEO

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w 100% zdalnie lub z biura w Białymstoku
  • płatne 20 dni urlopu, święta państwowe, chorobowe
  • ubezpieczenie medyczne
  • startupową atmosferę ;)
  • multisport
  • sprzęt