Product Designer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Design i UX

  • Zdalnie
  • Poznań, Centrum 1

B2B

10000 - 12000 PLN netto

Umowa o pracę

10000 - 12000 PLN brutto

Poszukujemy Product Designera, który zasiliłby szeregi firmy, tworzącej swój własny produkt - System zarządzania tłumaczeniami. Product Designer będzie ściśle współpracował z UX i UI designerami oraz zagranicznymi klientami.

Zakres obowiązków oraz wymagania:

  • umiejętność tworzenia efektywnych, opartych na UI/UX interfejsów internetowych i mobilnych;
  • znajomość angielskiego na poziomie przynajmniej B2+;
  • tworzenie, mierzenie i ulepszanie projektów na podstawie ilościowych i jakościowych opinii użytkowników;
  • testowanie istniejących hipotez;
  • tworzenie user journey maps, flows i wireframes;
  • rozwój prototypów produktów, które skutecznie wykazują user journey maps;
  • wsparcie i współpraca z programistami front-end, tworząc interfejsy użytkownika oparte na systemach projektowych i zgodne z normami ISO-9241, ISO-13407 oraz wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG);
  • znajomość Figma, Axure, MIRO;
  • udział w przeglądach projektów.

Mile widziane:

  • customer-oriented thinking;
  • wiedza i zainteresowanie strategią oraz wizją produktu;
  • biegłość w nowoczesnych narzędziach i procesach projektowania z umiejętnościami facylitacji, badań, projektowania interakcji i projektowania wizualnego;
  • dobre zrozumienie zasad user-centered design;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w UX.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B, z płatnymi urlopami oraz dodatkiem na obsługę księgową (możliwa współpraca w oparciu o inne umowy);
  • dostęp do platformy e-learningowej;
  • program szkoleniowy;
  • indywidualny plan rozwoju;
  • pracę z biura w Poznaniu, w modelu hybrydowym (2 dni zdalnie + 3 dni z biura), lub w 100% zdalną;
  • elastyczne godziny pracy;
  • opieka medyczna (Medicover);
  • pakiet sportowy (Multisport);
  • liczne udogodnienia w biurze (prysznic, chillroom, taras, etc.);
  • niezbędny do pracy sprzęt;
  • bezpłatne lekcje j.angielskiego z native speakerami (grupy na różnych poziomach zaawansowania).
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Lunch
Lunch
Elastyczny czas pracy