PHP Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

PHP

  • Zdalnie
  • Poznań

B2B

8000 - 12000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy PHP Developera do tworzenia i wdrażania aplikacji webowych dla klientów korporacyjnych.

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji webowych (promocje, loterie, CQRS, systemy lojalnościowe, grywalizacje);
  • Rozwijanie i utrzymanie systemów programów lojalnościowych oraz grywalizacji;
  • Projektowanie baz danych na potrzeby projektów, optymalizacja zapytań SQL.

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Poznań lub zdalnie;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Kursy i szkolenia;
  • Możliwość pracy dla znanych marek nad ciekawymi projektami;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Oczekiwania:

  • dobrej znajomości języka PHP 7;
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych MySQL;
  • podstawowej znajomości HTML, CSS, JavaScript na potrzeby back-end;
  • doświadczenia w pracy z frameworkiem Laravel;
  • znajomości GIT;
  • sumienności i dokładności;
  • umiejętności analitycznego myślenia.

Proces rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna z Kingit
2. Spotkanie online
3. Decyzja