Mid/Senior QA Engineer

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Testing

  • Zdalnie
  • Kraków, Kraków

B2B

12600 - 20800 PLN netto

Umowa o pracę

Naszym Klientem jest firma, która współpracuje z największymi markami podróżniczymi w tym z liniami lotniczymi, projektująca i dostarczająca światowej klasy aplikacje. Aktualnie poszukujemy pełnego pasji i ambitnego QA Engineera, który chce dołączyć do zespołu, tworzącego innowacyjną platformę do handlu cyfrowego dla linii lotniczych.

Zadania:

- Praca w ramach wielofunkcyjnego zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości oprogramowania

- Tworzenie i zarządzanie testami automatycznymi UI w oparciu o własny framework do automatyzacji testów

- Rozwijanie i ulepszanie procesów i frameworków do automatyzacji

- Współpraca z zespołem backendowym przy tworzeniu automatycznych testów API

- Planowanie, przeprowadzanie i analizowanie wyników testów w aplikacji

- Wspieranie zespołu w tworzeniu i realizacji testów manualnych

- Zgłaszanie bugów i błędów (Jira, Confluence)

- Pomoc w rozwiązywaniu problemów w różnych środowiskach, również w produkcyjnym

Wymagania:

- 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku

- Rozumienie metodologii i procesów do testowania oprogramowania

- Doświadczenie w pracy ze złożonymi aplikacjami webowymi

- Doświadczenie w automatyzacji frontendu z użyciem frameworków JavaScript

- Znajomość frameworków do automatyzacji takich jak: Selenium, Cypress, Protractor, Jest

- Znajomość frameworków CI/CD (Jenkins)

- Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (B2/C1)

Nice to have:

- Doświadczenie w przeprowadzaniu testów obciążeniowych i wydajnościowych (JMeter)

- Doświadczenie w automatyzacji backendu (Java, Postman)

- Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych (iOS, Android)

- Doświadczenie w branży turystycznej

Oferujemy:

- Wynagrodzenie na poziomie 12 600 - 15 500 PLN na B2B dla Mida i 18 000 - 20 800 PLN na B2B dla Seniora (możliwość pracy w oparciu o UoP)

- pracę w 100% zdalna lub z biura w Krakowie

- Pakiet Multisport

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Współpracę z doświadczonym wielofunkcyjnym zespołem

Benefity
Pakiety sportowe
Elastyczny czas pracy