Mid Data Scientist

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Data scientist

  • Zdalnie
  • Warszawa, Śródmieście

B2B

15000 - 18000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Mid Data Scientist, który dołączy do zespołu analitycznego skupiającego się na rozwiązywaniu kluczowych problemów biznesu, takich jak: prognozowanie popytu, testy A-B nowych ofert, dynamiczne ustalanie cen i rekomendacje.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój modeli uczenia maszynowego,
  • Przeprowadzanie eksperymentów i testowanie hipotez,
  • Dbałość o sprawne wdrożenie modeli,
  • Wsparcie członków zespołu swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość Pythona,
  • Doświadczenie w pracy z popularnymi frameworkami ML,
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,
  • Samodzielność i proaktywność,
  • Chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z analitycznymi bazami danych (np. Snowflake, Big Query, Spark),
  • Doświadczenie w pracy z Azure lub innymi środowiskami programistycznymi w chmurze,
  • Doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 15 000 - 18 000 zł netto na B2B,
  • Pracę zdalną,
  • Najnowszy sprzęt do pracy (Macbook),
  • Opiekę medyczną,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Przekąski, kawa, playroom w przypadku pracy z biura.

Proces rekrutacyjny:

1. Krótka rozmowa z Kingit – ok 15 minut, podsumowanie dotychczasowego doświadczenia.

2. Zadanie rekrutacyjne – do 4h.

3. Rozmowa techniczna online.

4. Rozmowa online – ustalenie warunków współpracy.

Benefity
Opieka medyczna
Budżet szkoleniowy
Chill room
Chill room
Elastyczny czas pracy
Miejsce na rower