Junior Project Manager

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Project Management

  • Zdalnie
  • Poznań

B2B

5000 - 8000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Junior Project Managera, który dołączy do firmy zajmującej się programowaniem, sprzedażą infrastruktury IT, projektowaniem i budową sieci szerokopasmowych oraz inwestycjami w nieruchomości. Firma współpracuje z samorządami, szkołami i uczelniami wyższymi oraz z podmiotami prywatnymi. Junior Project Manager dołączy do projektu wdrożenia systemu dziekanatowego na Uczelniach.

Oczekiwania:

  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych (Agile, PRINCE2, PMP),
  • znajomości technik i narzędzi zarządzania projektami,
  • inicjatywa oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • myślenie produktowe i systemowe,
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość Jira i Confluence,
  • doświadczenie pracy w Scrumie.

Mile widziane:

  • certyfikaty poświadczające posiadanie wiedzy specjalistycznej,
  • wykształcenie wyższe techniczne.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i koordynowanie projektów w roli młodszego kierownika projektu,
  • dbanie o harmonogram, budżet i zakres projektu,
  • monitorowanie realizacji projektu,
  • doskonalenie komunikacji i współpracy pomiędzy wszystkimi interesariuszami projektu,
  • współpraca z zespołem przydzielonym do realizacji projektu,
  • weryfikacja wdrażanych rozwiązań pod kątem zgodności z wymaganiami,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
  • zapewnianie realizacji celów projektu,
  • przygotowywanie raportów,
  • wspieranie wdrożeń systemów i ich integracji z systemami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 5 000 – 8 000 zł netto B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w ciekawych projektach z branży IT.