Junio/Mid QA Engineer

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Poznań, Poznań

B2B

8000 - 13000 PLN netto

Umowa o pracę

Nasz Klient jest międzynarodową firmą produktową, tworzącą zaawansowane rozwiązania do zarządzania tłumaczeniami w chmurze. Aktualnie do swojego zespołu poszukują QA Engineera.

Zadania:

  • Automatyzacja testów z użyciem Javy oraz Selenium
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Utrzymanie wysokiego poziomu jakości testów w wielu projektach
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia jakości podczas całego cyklu rozwoju oprogramowania

Must have:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem Javy i Selenium
  • Umiejętność pisania scenariuszy i przypadków testowych
  • Wiedza jak przebiega proces testowana API
  • Podstawowa wiedza dotyczącą testów wydajnościowych
  • Podstawy Linuxa (linia komend) i SQLa
  • Język angielski co najmniej B1 (do czytania dokumentacji, zespół porozumiewa się w języku polskim)

Nice to have:

  • Znajomość Jenkinsa/ XRAYa

Oferujemy:

  • pracę w 100% zdalnie lub możliwość pracy stacjonarnej/hybrydowej z biura w Poznaniu,
  • wynagrodzenie do 13 000 zł netto na B2B lub do 10 700 zł brutto na umowę o pracę (możliwa również umowa zlecenie)
  • Medicover z opieką stomatologiczną (przyznawany po przepracowaniu 3 miesięcy)
  • kartę Multisport
  • możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00-9:30
  • elastyczny czas pracy – możliwość dłuższej przerwy w ciągu dnia

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy