JavaScript Engineer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Frontend

  • Zdalnie
  • Warszawa, Centrum

B2B

28000 - 33000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy JavaScript Engineera, który dołączy amerykańskiej firmy zajmującej się tworzeniem produktów UI opartych na HTML5 dla globalnej platformy handlowej.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne),

  • bardzo dobra znajomość JavaScript,

  • znajomość Angulara 2-13,

  • znajomość HTML5, TypeScript, CSS3, SASS,

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów oraz debugowania, zwłaszcza w przypadku problemów produkcyjnych,

  • umiejętność testowania jednostkowego,

  • mile widziana znajomość Node.js, Nest.js, Mongo, Docker,

  • proaktywność i umiejętność pracy w zespole,

  • rozumienie problemów z wydajnością, złożonością obliczeniową i optymalizacją kodu,

  • znajomość oraz implementacja algorytmów i wzorców projektowych będących standardami branżowymi,

  • zainteresowanie obszarem UX i UI,

  • zainteresowanie obszarem DevOps.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie oprogramowania end-to-end,

  • współpraca z product managerami i designerami w celu skoordynowania pracy międzynarodowego zespołu składającego się z inżynierów, architektów, devOpsów i QA,

  • dostarczanie innowacyjnego, wysokiej jakości produktu handlowcom i inwestorom korzystającym z firmowej platformy na co dzień,

  • projektowanie, implementacja i dostarczanie nowej funkcjonalności interfejsu platformy,

  • hosting i udział w code review.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 28 000 - 33 000zł netto przy B2B,

  • budżet na wyposażenie,

  • budżet na szkolenia,

  • praca w 100% zdalna,

  • wyjazdy integracyjne do USA i Wielkiej Brytanii.