Java/Kotlin Developer

Ogłoszenie w trakcie weryfikacji. Aplikowanie wyłączone.

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Poznań, Plac Wiosny Ludów 1
  • Lublin, Aleja Kraśnicka 25

B2B

20000 - 22500 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Java/Kotlin Developera do rozwijania mobilnej aplikacji bankowej.

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie aplikacji mobilnej dla jednego z wiodących banków;
  • projektowanie całej aplikacji (a nie wyłącznie implementowanie z góry zdefiniowanego wymagania)
  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo;
  • współpraca z całym zespołem.

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu w Javie lub Kotlinie;
  • głębokie rozumienie programowania obiektowego, dodatkowym atutem będzie znajomość programowania funkcyjnego oraz reaktywnego;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem Spring Boot;
  • znajomość narzędzi Git oraz Maven;
  • doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych;
  • umiejętność pracy zespołowej, chęć dzielenia się wiedzą i wymieniania spostrzeżeniami
  • chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji na serwery Java EE;
  • doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych z wykorzystaniem biblioteki Cucumber;
  • doświadczenie w integracji z usługami REST, SOAP;
  • znajomość technologii Hibernate lub JPA;
  • doświadczenie w korzystaniu z baz SQL i NoSQL;
  • doświadczenie w konteneryzacji aplikacji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 20 000 - 22 500 zł / mies. netto na B2B;
  • elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej;
  • pracę w zgranym zespole w świetnej atmosferze;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;
  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
  • doskonalenie języka angielskiego;
  • także imprezy firmowe.
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy