Java Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Warszawa

B2B

12000 - 20000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Java Developera, który zasiliłby szeregi firmy, tworzącej swój własny produkt - System zarządzania tłumaczeniami.

Zakres obowiązków:

-  projektowanie i tworzenie zaawansowanego oprogramowania wspomagającego pracę tłumaczy,

- aktywnie poszukiwanie nowych rozwiązań optymalizujących pracę system,

- pracowanie w kilkuosobowym zespole (back-end i front-end) zarządzanym przez Project Managera.

Wymagania:

- minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w Java (Spring framework),

- znajomość  WebServices (SOAP i REST),

- znajomość SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Hibernate, HQL),

- angielski na poziomie wystarczającym do czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej (min. B1),

- znajomość system kontroli wersji Git.

Mile widziane:

- znajomość NoSQL,

- doświadczenie z WebSockets.

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 15 000 zł netto na B2B dla mida, do 20 000 zl netto na B2B dla seniora (+ płatne urlopy),

- współpracę w oparciu o umowę B2B, z płatnymi urlopami oraz dodatkiem na obsługę księgową,

- dostęp do platformy e-learningowej,

- program szkoleniowy,

- indywidualny plan rozwoju,

- pracę z biura w Poznaniu, w modelu hybrydowym, lub w 100% zdalną,

- elastyczne godziny pracy,

- opieka medyczna (Medicover),

- pakiet sportowy (Multisport),

- liczne udogodnienia w biurze (prysznic, chillroom, taras, etc.),

- niezbędny do pracy sprzęt,

- bezpłatne lekcje j. angielskiego z native speakerami (grupy na różnych poziomach zaawansowania).

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Chill room
Chill room
Elastyczny czas pracy
Prysznic
Prysznic