Java Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Kraków

B2B

18000 - 21000 PLN netto

Umowa o pracę

13000 - 16000 PLN brutto

Naszym Klientem jest firma, która współpracuje z największymi markami podróżniczymi w tym z liniami lotniczymi, projektująca i dostarczająca światowej klasy aplikacje cyfrowe. Aktualnie poszukujemy pełnego pasji i ambitnego Java Developera, który chciałby dołączyć do zespołu, tworzącego innowacyjną platformę do handlu cyfrowego dla linii lotniczych.

Zadania

- Tworzenie od podstaw i rozwój platformy cyfrowej w chmurze, dostarczanej klientom korporacyjnym oraz wykorzystywanej przez wielu konsumentów

- Współpraca z zespołami UX i Product w celu opracowania roadmapy technologii i architektury

- Wdrażanie i ulepszanie Agile’owych praktyk (np. CI, TDD)

- Wdrażanie nowych technologii, narzędzi i praktyk programistycznych

Wymagane

- Dobra znajomość: Java, Spring, RESTful services, MongoDB

- Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu wysoko wydajnych aplikacji

- Doświadczenie w pracy z jednym z wymienionych: integracja płatności, systemy rezerwacji, zarządzanie contentem, przechowywanie i przetwarzanie danych

- Znajomość procesów i frameworków DevOps oraz web security

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy

- Wynagrodzenie do 21 000 zł netto PLN na B2B lub do 16 000 zł brutto na UoP

- pracę w 100% zdalna lub z biura w Krakowie

- Pakiet Multisport

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Współpracę z doświadczonym wielofunkcyjnym zespołem

Zapraszam do aplikacji!

Benefity
Pakiety sportowe