Java Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Java

  • Zdalnie
  • Kraków

B2B

18000 - 20000 PLN netto

Umowa o pracę

13000 - 17000 PLN brutto

Uznana na skalę światową organizacja, działająca w najnowocześniejszym handlu algorytmicznym na największych światowych giełdach poszukuje specjalisty na stanowisko Java developer.

Dołączysz do ekspertów w zaawansowanej analityce i programowaniu dla handlu algorytmicznego, a ponadto zostaniesz wprowadzony w najnowszy projekt dla partnera z UK. Swoją działalność poszerzają o handel energią i rynki energii.

Obowiązki:

  1. Projektowanie, kodowanie i utrzymanie autorskiego oprogramowania
  2. Przeprojektowywanie i ulepszanie funkcji na podstawie opinii użytkowników

Wymagania:

  • Solidna wiedza i minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w języku Java
  • Biegłość w programowaniu relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Silne umiejętności analityczne i matematyczne
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielski
  • Eclipse, xtext, corove rzeczy dla Javy
  • Technologie enterprise: Java, JPA, RabbitMQ, OSGi, Eclipse RCP.

Mile widziane:

Doświadczenie w tworzeniu wtyczek Eclipse, Ruby on Rails czy programowaniu w Ruby będzie dodatkowym atutem

BENEFITY: BONUSY (2 razy w roku, nawet do 50-75% ROCZNEGO WYNAGRODZENIA!!!), opieka medyczna (luxmed), pakiet sportowy i opłacony angielski w firmie, owoce w biurze i budżet teamowy na wspólne wyjścia

Minimalne wymagane doświadczenie: 2 lata

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa wstępna z KINGIT
  2. Test z Java na kamerce (ok 45min- 1h)
  3. 15min call z HR+ programistą- ogólne zapoznanie i kilka pytań technicznych weryfikujących
  4. Rozmowa techniczna z programistami
  5. Decyzja
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Chill room
Chill room
Owoce
Owoce
Lunch
Lunch
Elastyczny czas pracy
Darmowy parking
Miejsce na rower