IT Project Manager

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

Project Management

  • Zdalnie
  • Szczecin, Centrum

B2B

17000 - 23300 PLN netto

Umowa o pracę

13800 - 18200 PLN brutto

Poszukujemy IT Project Managera, który byłby w stanie poprowadzić projekt, który opiera się o integracje z 2 systemami zewnętrznymi, za które odpowiadają zespoły z Niemiec. PM będzie również brać udział w spotkaniach, wysyłać zapytania od zespołu developerów do klienta/pozostałych interesantów, synchronizować/negocjować harmonogram prac z dostawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży IT / pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rozwoju oprogramowania, technologii frontendowych i backendowych
  • Znajomość procesu inżynierii wymagań i/lub analizy biznesowej
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej, koncepcji rozwiązań oraz specyfikacji wymagań
  • Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektem / komunikację w zespole projektowym (np. Jira, Redmine, Slack, Miro)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Wysoka komunikatywność i entuzjazm w działaniu
  • Odpowiedzialność i sumienność

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektu IT dla kluczowego klienta
  • Zbieranie i analizę wymagań biznesowych
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Uzgadnianie priorytetów i monitoring bieżących zadań zespołu
  • Wsparcie dla zespołu podczas prowadzenia projektu
  • Nadzór nad terminową i rzetelną realizacją planu
  • Współpracę z innymi zespołami firmy realizującymi prace na potrzeby projektu

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w granicach 17 000 – 23 300 zł netto B2B; 13 800 - 18 200 zł brutto uop
  • Pracę w kilkunastoosobowym, szybko rozwijającym się zespole IT, w którym Twój entuzjazm i pomysły mają bezpośredni wpływ na produkt
  • Pracę w firmie, która docenia pasje pracowników i promuje balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój osobisty oraz zdobywanie i dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia i konferencje związane z branżą IT
  • Elastyczne godziny pracy