Fullstack Developer

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Poznań, Centrum 1

Nie

B2B

8500 - 11000 PLN netto

Umowa o pracę

8000 - 12000 PLN brutto

Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do agencji zapewniającej obsługę strategiczno-kreatywną w mediach. Posiada ona autorską metodę budowania komunikacji marketingowej, która pomaga skutecznie osiągnąć cele biznesowe klientów.

Lokalizacja: Poznań
Wynagrodzenie: 8k-12k zł brutto przy umowie o pracę, umowa b2b: 8,5k-11k netto +vat
Praca w modelu hybrydowym!

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych funkcjonalności backendowych do systemów CMS / eCommerce,
  • modyfikacja i utrzymanie serwisów internetowych,
  • integracja rozwiązań backendowych z frontendem,
  • tworzenie nowych serwisów internetowych w teamie jak i samodzielnie.

Wymagania:

  •  dobra znajomość PHP,
  • doświadczenie w pracy z Symfony lub Laravel,
  • dobra znajomość JavaScript,
  • znajomość takich technologii i szablonów jak: Twig, HTML5, CSS,
  • umiejętność tworzenia stron RWD (mobile first),
  • dobra znajomość MySQL, GIT,
  • angielski B1/B2.

Mile widziane:

  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu stron internetowych,
  • doświadczenie z rozwiązaniami open source, np.: Drupal, PrestaShop, Wordpress, Typo3, itp.,
  • znajomość React/Vue pozwalająca na wprowadzanie poprawek,
  • znajomość użytkowania/implementacji: Flexbox, WCAG, Webpack, Aria, Yarn, Grunt, Gulp, PWA, Docker,
  • umiejętność całościowego podejścia do problemu,
  • umiejętność czytania i analizy cudzych kodów,
  • wiedza na temat innych aspektów działania stron internetowych (webservers, proxy, cdn, dns).