Fullstack Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Full Stack

  • Zdalnie
  • Wrocław, Centrum

B2B

22000 - 23000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do zespołu cross-funkcjonalnego i będzie odpowiedzialny m.in. za wsparcie testów oraz współpracę z zespołem, do stale rozwijanego projektu, który umożliwia bliższe związanie się z klientami poprzez usługi przed i po sprzedażowe, tj. zarządzanie danymi i adresami.

Zakres obowiązków:

  •  implementacja logiki biznesowej (backend/frontend),
  •  integracja ze środowiskiem Azure, szynami danych, dazami danych,
  • implementacja widoków oraz komponentow RWD na podstawie zaprojektowanych widoków UX/UI (Figma, Material Design),
  • wsparcie implementacji testów komponentowych (java, gherkin),
  • wsparcie implementacji testów automatycznych (Selenium, gherkin),
  • planowanie z zespołem architektury rozwiązań,
  • praca w zespole scrumowym (podział zadań, estymacje, continuous improvement).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1000-1100zł netto dzień na B2B,
  • możliwość pracy zdalnej/Wrocław,
  • pracę w polskiej (CET) lub nowojorskiej strefie czasowej (EST).

Wymagania:
Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy z wymienionymi technologiami:

  • Java 8+, Springboot 2+, Spring, Junit 5, Mockito, Kafka, EventHub, Azure, DDD, event driven design, MySQL, Mongo, rest api,
  • Angular 2+, JS, TypeScript, AngularJS, CSS, SCSS, WebComponents, Material Design, Angular, Node.js, NPM,
  • mikroserwisy, azure cloud, docker, docker swarm, jenkins, Git (BitBucket, Upsource)