Frontend Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Frontend

  • Zdalnie
  • Poznań

B2B

8000 - 12000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy PHP Developera do tworzenia i wdrażania aplikacji webowych dla klientów korporacyjnych.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, RWD
  • dobra znajomość Vue.js
  • dobra znajomość Adobe Photoshop i XD
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość systemu widoków Laravel Blade
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • współtworzenie nowoczesnych, zgodnych z trendami serwisów WWW
  • współpraca z zespołem projektowym

Oferujemy:

  • pracę w zespole z doświadczonymi kolegami
  • możliwość pracy dla znanych marek nad ciekawymi projektami
  • kursy i szkolenia
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • miejsce pracy: Poznań lub zdalnie

Proces rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna z Kingit
2. Spotkanie online
3. Decyzja