Frontend Developer

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Frontend

  • Zdalnie
  • Andrychów, Centrum

B2B

10000 - 12000 PLN netto

Umowa o pracę

10000 - 12000 PLN brutto

Poszukujemy Frontend Developera, który dołączy do firmy tworzącej projekt logistyczny wykorzystujący technologie tj. machine learning, boty i sztuczną inteligencję. Aplikacje są wykonywane w technologii web oraz mobile i przeznaczone dla wielu uczestników rynku logistycznego.

Wynagrodzenie na poziomie 12 000zł netto na b2b/ brutto na umowę o pracę.

Oferujemy:
• udział w innowacyjnych projektach IT,
• szkolenia i warsztaty,
• możliwość awansu,
• wsparcie rozwoju zawodowego,
• kompleksowy onboarding -  zadbamy o Twoje bezstresowe wdrożenie,
• dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowe rozwiązania ,
• niezbędne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:
• tworzenie i rozwój aplikacji webowych i mobilnych opartych na nowoczesnych technologiach i frameworkach m.in. Angular,
• budowanie  interfejsu użytkownika aplikacji z wykorzystaniem SPA i  Angular +,
• dbanie o najwyższą jakość kodu oraz testowanie rozwiązań,
• przygotowanie mockupów oraz klikalnych prototypów,
• praktyczne wykorzystanie wiedzy o wzorcach projektowych JavaScript,
• udział w procesach wdrożeniowych,
• współpraca z użytkownikami końcowymi w zakresie rozwiązywania problemów związanych z ich biznesem,
• współpraca z ekspertem UX (projekty interfejsów).

Wymagane umiejętności:
• bardzo dobra znajomość najnowszych wersji Angulara lub TypeScript / JavaScript,
• umiejętność optymalizacji i zwracania uwagi na wydajność swoich rozwiązań,
• doświadczenie w testowaniu jednostkowym,
• znajomości Cypress lub pokrewne rozwiązania do testów E2E,
• doświadczenie z pracą z RxJS,
• znajomość API,
• znajomość GIT.

Proces rekrutacyjny:
1. Rozmowa z Kingit na temat doświadczenia.
2. Rozmowa z firmą - ogólna + weryfikacja.
3. Rozmowa biznesowa - złożenie propozycji.

Benefity
Budżet szkoleniowy
Elastyczny czas pracy