DevOps

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

DevOps

  • Zdalnie
  • Sopot, Centrum

Umowa o pracę

12000 - 20000 PLN brutto

Poszukujemy DevOps Developera, który dołączy do polskiego oddziału firmy zajmującej się m.in. opracowaniem nowej platformy edukacyjnej wspierającej norweskie wydawnictwa.

Lokalizacja: Sopot, hybrydowo lub 100% zdalnie!

Wynagrodzenie: 12000-20000 brutto przy umowie o pracę!

Zakres obowiązków, m.in.:

  • konfiguracja i automatyzacja CI/CD,
  • rozwiązywanie problemów z produkcją/infrastrukturą,
  • kierowanie wydajnością wprowadzanych produktów,
  • udoskonalenie jakości pracy developerów,
  • motywacja i stawianie nowych, rozwijających zespół wyzwań.

Wymagane:

  • dobre nawyki w zakresie stylu kodu,
  • doświadczenie w pracy z CI/CD,
  • znajomość GIT,
  • doświadczenie w pracy z Linux lub Unix,
  • angielski min. B2

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z PHP/Symfony,
  • znajomość Sylius, lub innego systemu e-commerce,
  • doświadczenie w pracy z dowolnymi z następujących: Varnish, Apache Solr, RabbitMQ / Kafka, Bitbucket Pipelines, Kubernetes, Akeneo, Elastic,
  • ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • atrakcyjną lokalizację i bezpłatne miejsce parkingowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • współfinansowanie, bądź w pełni finansowane kursy i studia,
  • dofinansowane obiady,
  • kartę sportową,
  • kursy w języku norweskim i angielskim,
  • sesje i warsztaty coachingowe z rozwoju umiejętności miękkich i osobistego,
  • darmowe książki z naszego inwentarzu,
  • bibliotekę biurową,
  • sprzęt: laptop, dwa ekrany i dodatkowe akcesoria,
  • międzynarodowe środowisko z pozytywną atmosferą pracy,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • hygge :)

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy
Darmowy parking