DevOps Engineer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

DevOps

  • Zdalnie
  • Warszawa

B2B

25200 - 27300 PLN netto

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, świadczącej usługi od zatrudnienia specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych, poszukujemy DevOps Engineera.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie technologii wykorzystywanych w firmie i opracowanie etapów i procesów, mających na celu ich doskonalenie i rozwój
  • rozwój procesów usprawniających współpracę między działami w firmie
  • przedstawienie szczegółowych specyfikacji proponowanych rozwiązań
  • wyznaczanie jasnych celów dla wszystkich obszarów projektu i nadzorowanie ich terminowej realizacji
  • ścisła współpraca z inżynierami w celu utrzymania efektywnej pracy systemów

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia zawodowego, w tym w pracy dla dużej korporacji, oraz wykształcenie z zakresu informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • doświadczenie w projektowaniu, utrzymywaniu oraz obsługi systemów i aplikacji w chmurze
  • doświadczenie w utrzymywaniu bezpieczeństwa systemów w chmurze
  • rozumienie i wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie środków bezpieczeństwa systemu
  • znajomość Javy (monitorowanie i diagnostyka)
  • znajomość oprogramowania typu open-source, frameworków i nowoczesnych technologii związanych z rozwojem serwera w Javie
  • znajomość SpringBoot, Docker, Kubernetes, Jenkins, Containers, Bash, Ansible
  • doświadczenie w pracy z chmurą (najlepiej GCP)
  • umiejętność programowania w co najmniej jednym z języków: C, C++, Java, Groovy, Python
  • doświadczenie w pracy z systemami baz danych (relacyjne, NoSQL)
  • rozumienie systemów operacyjnych Unix/Linux
  • umiejętność debugowania, optymalizacji kodu i automatyzacji rutynowych zadań
  • znajomość struktur danych, algorytmów, systemów rozproszonych i architektury systemu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 25 200 - 27 300 zł netto na B2B
  • pracę w 100% zdalną, z możliwością pracy z biura
  • pracę w polskiej (CET) lub nowojorskiej strefie czasowej (EST)
  • pracę w międzynarodowym środowisku nad ciekawymi projektami, z wieloma możliwościami rozwoju