Data Localization Associate

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Database

LOKALIZACJA
  • Poznań, Grunwald

Nie

Umowa o pracę

6000 - 8700 PLN brutto

Poszukujemy Data Localization Associate, który dołączyłby do poznańskiego zespołu inżynierów danych w międzynarodowej firmie, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań usprawniających procesy likwidacji szkód z branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

- utrzymanie baz danych - nowe / zaktualizowane modele, przetwarzanie zgodnie z głównym harmonogramem,

- rozwój produktu - zapewnienie wsparcia dla wszelkich projektów rozwojowych / modernizacyjnych dla naszego pakietu produktów,

- przygotowanie raportów i danych statystycznych,

- zapewnienie obsługi baz danych dla produktów.

Oczekiwania:

- wcześniejsze doświadczenie z zakresu analizy danych,

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- dyplom ukończenia studiów na kierunku Computer Science lub pokrewnym,

- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- doświadczenie z Python i/lub Oracle,

- co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu i przetwarzaniu baz danych,

- znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

- wynagrodzenie na poziomie 70 000 - 105 000 PLN brutto na UoP rocznie w zależności od doświadczenia + grudniową premię (10% miesięcznego wynagrodzenia),

- ubezpieczenie grupowe (Nationale Nederlanden),

- prywatną opiekę medyczną (Medicover),

- bony lunchowe.

Benefity
Opieka medyczna
Ubezpieczenie
Lunch
Lunch