C++ Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

C++

  • Zdalnie
  • Warszawa, Centrum 1

B2B

30000 - 35000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy C++ Developera, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za przeprojektowanie obecnej platformy firmy. Obejmuje to całkowitą zmianę architektury platformy handlu detalicznego z technologią, która pozwala na realizację w czasie rzeczywistym.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i ulepszanie bibliotek analitycznych;
  • wsparcie obecnej infrastruktury ATS C++ poprzez wprowadzanie zmian w kodzie i poprawę bugów;
  • współpraca z klientem;
  • budowa biblioteki c++.

Wymagane:

  • bardzo dobra znajomość C, C++ - struktury danych, wzorce, programowanie wielowątkowe, IPC rozwijające infrastrukturę po stronie serwera o wysokiej przepustowości i małych opóźnieniach;
  • doświadczenie z Windows/Unix lub Linux;
  • doświadczenie w pracy z SQL;
  • doświadczenie z Perl/Python lub podobnym językiem;
  • mile widziane: doświadczenie z branży finansowej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 30 000 do 35 000 zł netto przy B2B;
  • budżet na wyposażenie;
  • budżet na szkolenia;
  • praca w 100% zdalna;
  • wyjazdy integracyjne do USA i Wielkiej Brytanii.

Benefity
Budżet szkoleniowy