C++ Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

C++

  • Zdalnie
  • Warszawa, Centrum

B2B

30000 - 35000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy C++ Developerów dla naszego klienta, który jest międzynarodową firmą świadczącą usługi finansowe, oraz tworzy i obsługuje elektroniczne rynki pozagiełdowe do handlu produktami o stałym dochodzie. Jego Pricing Group opracowuje rozproszone systemy do publikowania danych rynkowych w czasie rzeczywistym. Podstawowymi zadaniami Pricing Group jest przetwarzanie poziomów rynkowych przekazanych przez Dealera.

Zakres obowiązków:

  • praca z obszerną bazą kodu, wymagającą dociekliwego i wytrwałego podejścia do programowania i utrzymania,
  • implementacja kodu z firmowych systemów,
  • rozumienie obecnej bazy kodu dla istniejących aktywów i ulepszanie ich,
  • zapewnienie dokładnego przetestowania kodu przy użyciu narzędzi, takich jak symulatory testów o niskim opóźnieniu i skrypty,
  • poprawa wydajności systemu poprzez identyfikację nieefektywności kodu i procedur,
  • współpraca z interesariuszami wewnętrznymi, w tym menedżerami produktu, w celu wyjaśnienia wymagań i specyfikacji projektu podczas opracowywania, testowania i postprodukcji,
  • zapewnienie wsparcia drugiej linii dla biznesu poprzez badanie i rozwiązywanie codziennych zapytań dotyczących cen w środowiskach programistycznych i produkcyjnych.

Wymagane:

  • min. 5 lat doświadczenia w tworzeniu korporacyjnych systemów czasu rzeczywistego dla wielu użytkowników,
  • znajomość C++,
  • wykształcenie informatyczne,
  • umiejętność zrozumienia i debugowania istniejących systemów przedsiębiorstwa,
  • pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w pracy z JavaScript, TypeScript, REST, FIX,
  • umiejętność programowania sieciowego, TCP/IP