C++ Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

C++

  • Zdalnie
  • Warszawa, Centrum

B2B

30000 - 35000 PLN netto

Umowa o pracę

Wraz z kilentem poszukujemy C++ Developera, który dołączy do międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowe. Firma tworzy i obsługuje elektroniczne rynki pozagiełdowe do handlu produktami o stałym dochodzie, funduszami ETF i instrumentami pochodnymi.

C++ developer będzie odpowiedzialny za projektowanie i budowanie nowych funkcji, ulepszeń produktów oraz utrzymanie systemu firmy i systemów ją wspierających.

Wynagrodzenie: 30-35k zł netto B2B
Możliwość pracy zdalnej lub z biura w Warszawie!

Zakres obowiązków:

  • teamwork,
  • przewidywanie konsekwencji zmian wykraczających poza zakres ich bezpośredniego zadania,
  • budowanie rozwiązań, które wykazują uwzględnienie wydajności systemu i wprowadzać ulepszenia tam, gdzie jest to konieczne i właściwe,
  • poprawianie jakości i wydajności poprzez automatyzację, taką jak budowanie CI/CD, automatyczne wdrażanie i automatyczne testowanie.

Wymagane:

  • bardzo dobra znajomość Python'a,
  • doświadczenie w pracy z SQL,
  • bardzo dobra znajomość Linux i Windows,
  • doświadczenie z protokołami sieciowymi (UDP, TCP, Multicast),
  • bardzo dobra znajomość C++.