C++ Developer

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

C++

  • Zdalnie
  • Warszawa, Centrum

B2B

30000 - 35000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy C++ Developera dla firmy będącej liderem na rynku finansowym, która opracowuje technologie usprawniające odkrywanie cen, realizację zleceń i przepływów handlowych, pomagając ograniczyć ryzyko związane z operacjami handlowymi klientów.

Zakres obowiązków:

  • praca w języku C++ na platformach Windows i Linux,
  • ulepszanie i utrzymywanie serwerów backendowych (C++) używanych do aplikacji handlowych w czasie rzeczywistym,
  • aktywny udział we wszystkich fazach życia projektu,
  • współpraca z zespołem QA i supportem w celu rozwiązania problemów pojawiających się podczas rozwoju i testowania,
  • współpraca z klientem.

Wymagane:

  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w C++,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (o profilu Informatyka lub podobnym) lub równoważny poziom wiedzy technicznej,
  • wysokie umiejętności w zakresie programowania strukturalnego i OO, C++,
  • doświadczenie z systemem kontroli wersji (np. GIT),
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność komunikowania się na wszystkich poziomach w ramach IT i różnych Jednostkach Biznesowych,
  • samodzielność i umiejętność pracy w  zespole,
  • umiejętność do rozpoznawania problemów związanych z produkcją i ich priorytetyzacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu aplikacji rozproszonej od podstaw,
  • finansowy background, szczególnie w zakresie stałych dochodów,
  • umiejętność programowania sieciowego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 30 000 do 35 000 zł netto przy B2B,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w LuxMed,
  • budżet na wyposażenie,
  • budżet na szkolenia związane z pracą ciągłą,
  • praca w 100% zdalna,
  • wyjazdy integracyjne do USA i Wielkiej Brytanii.

Benefity
Opieka medyczna
Budżet szkoleniowy