ABAP Developer

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

SAP

  • Zdalnie
  • Wrocław

B2B

5000 - 25000 PLN netto

Umowa o pracę

5000 - 23000 PLN brutto

Wraz z firmą- partnerem strategicznym niemieckiej firmy SAP, posiadającej status SAP Global Strategic Supplier for Technical Services poszukujemy ABAP developerów.

Firma projektuje i wdraża rozwiązania SAP dla tak dużych firm, takich jak KIA Motors, SAP, RETAL i inne. Ponadto zespół zajmuje się tworzeniem rozwiązań internetowych i mobilnych zarówno dla startupów, jak i dużych firm z Europy Zachodniej i USA.

Biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Europie Zachodniej i Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie.

Nie poszukujemy developerów do konkretnego projektu, ale do zespołu.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY? Wykonujemy projekty wdrożeniowe SAP. Realizujemy projekty związane z tworzeniem standardowych rozwiązań SAP. Jednocześnie prowadzimy działalność konsultingową wewnątrz SAP dla Klientów, którzy chcieliby skorzystać z rozwiązania lub wdrożyć rozwiązanie.

CO NAS WYRÓŻNIA? Wykorzystujemy wszystkie nowoczesne technologie, na których opiera się S/4 HANA, takie jak Core Data Services, OData Services, RAP czyli RESTful Application Programming oraz BOPF. Posiadamy status SAP Global Strategic Supplier, co oznacza, że jesteśmy globalnym strategicznym dostawcą SAP. Na świecie jest tylko 14 firm, które posiadają status SAP Global Strategic Supplier.

KLUCZOWE ZADANIA:

  1. Międzynarodowe projekty rozwojowe SAP Custom/Standard
  2. Rozwój i wdrożenie w pełnym cyklu
  3. Projekty rozwoju produktów

Wymagania:

  • Object Oriented ABAP
  • Knowledge of ABAP stack (NW 7, 7.3, 7.4, i wyżej)
  • NW Gateway and OData/REST services
  • ABAP Core Data Services
  • BOPF, BOL, RAP
  • Angielski B2

Główne technologie:

  • ABAP
  • S/4HANA

Technologie: Oracle E-Business Suite, MS Dynamics lub 1C, HTML5, SAPUI5, CSS3, JS, JQuery, Ajax, Node.js

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: umowa o pracę: 5000 - 23000 PLN brutto, B2B - 5000 - 25000 PLN netto.
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Opłacone lekcje angielskiego i niemieckiego
  • Praca 100% zdalna lub w biurze we Wrocławiu
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Nauka języka obcego
Owoce
Owoce
Elastyczny czas pracy